Nowoczesny optyczny system pomiarowy LVC 400

LVC 400 to innowacyjny, całkowicie zautomatyzowany system pomiarowy. Służy do wykonywania kontroli geometrii różnorodnych wyrobów. Wykorzystywany jest m.in. w zakładach produkcyjnych i laboratoriach. Optyczny system pomiarowy LVC 400 gwarantuje rzetelne, szybkie i powtarzalne pomiary przy minimalnym udziale operatora. W ten wspaniały system wyposażona została maszyna pomiarowa marki Vision Engineering, którą można zamówić w sklepie ITA Polska. Z pewnością spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników!

System pomiarowy LVC 400
obrazek prezentujacy

Optyczne systemy pomiarowe - zasada działania

Dzięki optycznym systemom pomiarowym proces kontroli geometrii zostaje znacznie skrócony. Przy pomocy odpowiedniego oprogramowania system jest w stanie dokonać pomiaru różnorodnych cech. Optyczny system pomiarowy LVC 400 posiada scenę o dużych wymiarach i zautomatyzowanych ruchach w trzech osiach, która pozwala na wykonywanie szybkich pomiarów. Na scenie można umieścić nawet kilka komponentów oraz z łatwością przeprowadzić ich kontrolę geometryczną. Cały proces jest krótki i bardzo prosty. Operator nie musi wkładać wysiłku, aby skutecznie przeprowadzić pomiary.

LVC 400 firmy Vision Engineering - cechy produktu

Optyczny system pomiarowy do kontroli geometrii wyrobów LVC 400 posiada wysokiej jakości układ optyczny z zaawansowanym zoomem sterowanym cyfrowo. Zapewnia on duży zakres pomiarowy. Urządzenie zostało wyposażone w granitową podstawę, która zwiększa stabilność oraz oświetlenie LED sterowane cyfrowo. Ponadto optyczny system pomiarowy LVC 400 współpracuje z dxf i posiada nowoczesne oprogramowanie z rozwiniętą funkcją raportowania. Systemem tym można sterować za pomocą specjalnego dżojstika. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna.

Mikroskop optyczny LVC 400 - gdzie kupić?

Mikroskop optyczny LVC można kupić w renomowanej, polskiej firmie działającej od 1999 roku - ITA Polska. Przedsiębiorstwo to oferuje różnorodne zaawansowane rozwiązania z dziedziny metrologii przemysłowej, a także systemów narzędziowych. Cieszy się świetnymi opiniami i dużą popularnością. Możesz być pewien, że kupując optyczny system pomiarowy LVC 400, otrzymasz oryginalny sprzęt o najwyższej jakości. Ponadto dokonując zakupu w ITA Polska, możesz liczyć na doradztwo specjalistów.